کاربران اکسپریا از نسخه آزمایشی اندروید 6 کاملا راضیند

کاربران اکسپریا از نسخه آزمایشی اندروید 6 کاملا راضیند
دستگاه کنترل تردد کارابان

بر اساس نظر سنجی‌ها، اکثر کسانی که موفق به دریافت به‌روزرسانی مذکور شده‌اند از شیوه در پیش گرفته سونی احساس رضایت کرده‌اند.

 سونی در اواخر سال گذشته نسخه پیش‌نمایش و کانسپت اندروید ۶ مارشملو که به رابط کاربری اختصاصی این شرکت تجهیز شده بود را برای عده محدود از دارندگان گوشی‌های اکسپریا زد ۳ و زد ۳ کامپکت منتشر کرد.

هرچند در پیش‌گیری این‌ رویه از سوی سونی یک کار خلاقانه تلقی می‌شود، با این حال جالب است که بدانید بر اساس تازه‌ترین نظر سنجی‌ها، قریب به اتفاق ۸۰ درصد افرادی که توانسته‌اند این بسته به‌روزرسانی را دریافت کنند از دست رنج سونی بسیار خوشنود بوده‌اند.

اکثر آزمایش‌کنندگان نسخه آزمایشی اندروید ۶ منتشر شده از سوی سونی، رضایت کامل داشته‌اند، این در‌حالی است که تا پیش از این تنها دارندگان گوشی‌های سری نکسوس می‌توانستند نسخه‌های آزمایش اندروید را امتحان نمایند.

بدیهی است که کاربران سونی به دلیل اینکه در نسخه کانسپت منتشر شده برای آن‌ها قابلیت‌های تازه‌ای از جمله امکان پاک کردن اپلیکیشن‌های پیش‌فرض در کنار پایداری بیش از پیش سیستم‌عامل موجود بوده، نسبت به آن ابراز رضایت کرده‌اند.

هرچند هنوز به طور دقیق اطلاعات در رابطه با زمان انتشار نسخه نهایی آپدیت اندروید ۶ مارشملو از سوی سونی اعلام نگردیده، با این حال چند منبع نزدیک به این شرکت کره‌ای از انتشار این آپدیت برای گوشی‌های سری Z ظرف یکی دو هفته آینده سخن به میان آورده‌اند.

کارابان وب
نویسنده

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *