با بهترین برندهای تولید کننده کابل شبکه در جهان آشنا شوید

با بهترین برندهای تولید کننده کابل شبکه در جهان آشنا شوید
دستگاه کنترل تردد کارابان

امروزه تهیه کابل شبکه برای مصارف خانگی و مصارف شرکتی اهمیت بسیار زیادی دارد .کابل های شبکه در برندهای مختلف و با استانداردهای مختلفی با توجه به نیاز مجموعه های مختلف تولید می شوند.

برای خرید کابل شبکه با کیفیت سه پارامتر مهم وجود دارد که کیفیت یک کابل شبکه را مشخص می کند.
از جمله پارامترهای مهم برای خرید کابل شبکه میتوان به پارامترهای category-style-lengh اشاره کرد که به توضیح هر قسمت می پردازیم
category : بر اساس نوع category میزان سرعت و پهنای باند یک کابل شبکه را مشخص می کند و در حال حاضر رایج ترین طبقه بندی این کابل ها می توان به cat5e -cat6-cat7 اشاره کرد. cat5e سرعتی برابر با ۱ گیگابیت در ثانیه و پهنای باند تا ۱۰۰ مگاهرتز ، cat6 تا ۱۰ گیگابیت در ثانیه و پهنای باند ۲۵۰ مگاهرتز و cat7 سرعتی برابر با ۱۰۰ گیگابیت و پهنای باند تا ۶۰۰ مگاهرتز را ساپورت می کنند.
style : برخی از کابلها به صورت کاملا مسطح تولید شده اند که برای رد کردن از زیر در بسیار مناسب بوده و مورد استفاده قرار می گیرد.
lengh: طول یک کابل شبکه بسیار اهمیت دارد زیرا هر چه کیفیت ساخت یک کابل شبکه بالاتر باشد با زیاد شدن طول کابل سیگنال انتقالی دچار تضعیف کمتری میشود.
کابل cat7 شرکت Vandesail

این کابل از بهترین و با کیفیت ترین کابل های شبکه در امسال و سال اخیر شناخته شده است که تا ۱۶ فوت (۵ متر) قابل عرضه می باشد و قیمتی برابر ۲۲ دلار دارد از مشخصات جالب این کابل می توان به مسطح بودن کابل اشاره کرد .
کابل cat5e شرکت Mediabridge

این کابل از بهترین کابلهای سری cat5e به شمار می رود و دارای گارانتی یک ساله میباشد و در طول ۵۰ فوت (۱۵ متر) قابل عرضه می باشد و قیمتی برابر ۱۱ دلار دارد و محبوبیت بالایی بین کاربران دارد.
کابل cat6 شرکت AmazonBasics

این کابل از محبوبترین کابل های سری cat6 به شمار می رود و دارای گارانتی یک ساله میباشد و در طول ۵۰ فوت (۱۵متر) عرضه می شود و قیمتی برابر ۶ دلار دارد.

کارابان وب
نویسنده

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *