قلم سه بعدی برای پرینت اجسام در حین طراحی

قلم سه بعدی برای پرینت اجسام در حین طراحی
دستگاه کنترل تردد کارابان

تکنولوژی پرینت سه‌بعدی این روزها بسیار محبوب است. یکی از بزرگ‌ترین مزایای آن این است که به جای صرف هزینه‌های گزاف، میتوان اشکال فیزیکی را به راحتی و با کمترین هزینه تولید کرد که البته برای استفاده از این تکنولوژی، باید طرز کار با نرم‌افزارهای طراحی سه‌بعدی آشنا باشید. خود دستگاه‌های پرینتر سه‌بعدی نیز بسیار گران قیمت هستند.

اگر جزو دسته کاربران عادی و یا هنرمندان هستید، روش‌های مقرون به صرفه‌تری در اختیار دارید تا از این تکنولوژی بهره ببرید که شاید حتی بسیار سرگرم کننده‌تر باشد. به تازگی به قلم جادویی Soyan 3D Printing Pen تولید شده که با استفاده از این وسیله می‌توانید اشکال سه‌بعدی بی‌نظیری در هوا خلق کنید. این قلم جادویی بسیار سبک و کار کردن با آن نسبتا آسان است.

سرعت خروج رشته‌های پلاستیکی را می‌توانید کنترل کنید که همین موضوع می‌تواند به خلق بی‌نقص اشکال مختلف کمک کند. با این قلم می‌توانید به صورت عمودی یا افقی طرح‌هایی را بکشید و این یعنی می‌توانید خیال‌پردازی‌های خود را از صفحه کاغذ جدا کنید.

خلاقیت اینجا حدومرزی نمی‌شناسد. این قلم استثنایی، نوارهای باریک از پلاستیک گرم شده را بیرون می‌دهد که به محض بیرون آمدن سفت می‌شود و از این طریق می‌توان اشکال مختلف را در هوا ایجاد کرد. هم مردان ، هم زنان، هم کودکان و هم بزرگسالان به راحتی می‌توانند از این قلم استفاده کنند و اشکال مختلف را بدون هیچ محدودیتی خلق کنند.

این وسیله برای توسعه قوه تخیل کودکان می‌تواند بسیار کارامد باشد و خلاقیت را در آنها پرورش دهد. بسته عرضه شده این محصول شامل یک قلم طراحی سه بعدی، آداپتور برق، دفترچه راهنما و رشته‌های پلاستیکی طراحی سه بعدی است و با قیمت ۳۹.۶۶ دلار در سایت آمازون به فروش می‌رسد.

کارابان وب
نویسنده

مطالب مرتبط