ماوس Razer DeathAdder Elite هیچ حرکتی را از دست نمی دهد

ماوس Razer DeathAdder Elite هیچ حرکتی را از دست نمی دهد
دستگاه کنترل تردد کارابان

کمپانی خوش‌ذوق ریزر (Razer) که تولید کننده کامپیوترهای آماده، نوت‌بوک و دیگر تجهیزات مخصوص بازی است، به تازگی یک ماوس گیمینگ را معرفی کرده است که در عین ظاهر ساده دارای امکانات متعددی است.

این ماوس Razer DeathAdder Elite نام گذاری شده است و برای بازیکنان راست دست مناسب است. یک کابل محافظت شده به طول ۲.۱ متر و رابط USB آغشته به آبکاری طلا، نشانه‌های کیفیت در این محصول هستند. این محصول از کلید‌های Razer Mechanical Mouse switches استفاده می‌کنند که از خانواده محصولات مکانیکی هستند. LED‌های به کار رفته در این ماوس و فناوری Razer Chroma قادر به نمایش ۱۶.۸ میلیون رنگ است که به طبع در اکثر مواقع تولید این تعداد رنگ به صورت تفکیک شده امکان‌پذیر نبوده و تنها در تبلیغات ذکر می‌گردد.

این محصول ۱۰۵ گرم وزن دارد. شاید بتوان یکی از مهمترین قابلیت این ماوس گیمینگ را استفاده از سنسور Razer 5G Optical Sensor دانست. این سنسور دقت بسیار بالایی را برای ماوس DeathAdder Elite به وجود می‌آورد که بیشینه آن به ۱۶۰۰۰ DPI می‌رسد. ریزر عمر سوئیچ‌ها را ۵۰ میلیون کلیک برآورد کرده است. شتاب قابل تشخیص این سنسور به ۴۵۰ IPS / 50 g می‌رسد.

کارابان وب
نویسنده

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *