معرفی سریعترین پد شارژ بیسیم جهان

معرفی سریعترین پد شارژ بیسیم جهان
دستگاه کنترل تردد کارابان

شرکت ال‌جی از سریعترین پد شارژ بیسیم رونمایی کرد. بر‌اساس اطلاعات موجود، این پد شارژ بیسیم جدید می‌تواند باتری گوشی هوشمند را در مدت زمانی برابر با یک شارژ کابلی معمول شارژ نماید. این محصول با نام Quick Wireless Charging Pad شناخته می‌شود. این شارژر دارای قفل خودکار جریان برق بوده و هنگامی که تشخیص دهد در اثر شارژ گوشی، دستگاه در حال داغ شدن است، به صورت فوری و خودکار عملیات شارژ گوشی را قطع خواهد کرد.

شاید شرکت ال‌جی در زمینه تولید گوشی‌های هوشمند به پای همتای کره‌ای خود یعنی کمپانی سامسونگ نرسد اما در حیطه فناوری شارژ بیسیم همیشه یک قدم از آن جلوتر بوده است. حالا ال‌جی سریعترین پد شارژ بیسیم را معرفی کرده است. با استفاده از این محصول جدید می‌توانید گوشی هوشمند خود را با سرعتی باور نکردنی و بدون دخالت هیچ گونه کابلی شارژ نمایید.

گوشی‌های سامسونگ گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج که در مورد شارژ سریع و بیسیم آنها تبلیغات بسیار زیادی طی رویداد رسمی معرفی آنها شده بود، در حالتی کابلی یک ساعت و نیم و در حالت بیسیم دو ساعت به منظور شارژ کامل باتری آنها زمان صرف خواهد شد. در حقیقت سرعت شارژ بیسیم آنها که برابر با دو ساعت بود، تا به این تاریخ رکورد سریعترین فناوری شارژ بیسیم را به خود اختصاص داده بود.

اما حالا ال‌جی دوباره پا به میدان گذاشته و از سریعترین پد شارژ بیسیم رونمایی کرده است. قدرت این پد شارژ بیسیم برابر با ۱۵ وات بوده و برای مقایسه صحیح، شاید بهتر باشد بدانید که شارژرهای کابلی امروزی خروجی ۵ واتی دارند. بر اساس ادعای ال‌جی، این پد شارژ می‌تواند باتری گوشی را تا تنها طی مدت زمان ۳۰ دقیقه به میزان ۵۰ درصد شارژ کند. این میزان با شارژرهایی کابلی که دارای میزان جریان دو آمپر یا بیشتر هستند برابری خواهد کرد.

کارابان وب
نویسنده

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *