جاروبرقی سامسونگ Powerbot VR7000 ؛ ربات نابودگر گرد و خاک

جاروبرقی سامسونگ Powerbot VR7000 ؛ ربات نابودگر گرد و خاک
دستگاه کنترل تردد کارابان

شرکت سامسونگ در نمایشگاه CES 2017 جدیدترین مدل جاروبرقی‌های رباتیک Powerbot خود را رونمایی کرد. جاروبرقی سامسونگ Powerbot VR7000 با ارتفاع کمتر از ۹۷ میلی‌متر دارای مکش بسیار قوی و طراحی فوق‌العاده باریک نسبت به مدل قبلی این سری است.

طراحی جدید جاروبرقی سامسونگ Powerbot VR7000 برای مصرف‌کنندگانی انجام شده است که به دنبال تمیزکاری اتوماتیک بهتری هستند. تحقیقات داخلی سامسونگ نشان داد که ۳۹ درصد مصرف‌کنندگان آمریکای شمالی انتظار دارند جاروبرقی رباتی جاهایی با امکان دسترسی سخت را تمیز کرده و از قدرت مکش کافی بهره ببرد که دیگر نیاز به جارو کشیدن دوباره نباشد. جاروبرقی سامسونگ Powerbot VR7000 با تولید حداکثر ۲۰ قدرت مکش در عین پوشش مکان‌هایی غیرقابل دسترسی برای جاروبرقی‌های معمولی، مانند زیر تخت یا لوازم خانگی، تمیزکاری عالی را به شما هدیه می‌کند.

قابلیت «تمیزکاری لبه‌ها» در این مدل به دستگاه امکان می‌دهد تا به ۱۵ میلی‌متری دیوار نزدیک شود. این قابلیت با قرار دادن جاروی ۲۸۸ میلی‌متری (بزرگترین جارو در میان تمام برندها) در قسمت جلویی دستگاه فراهم شده است تا وقتی دستگاه به فاصله‌ی گفته شده از دیوار رسید، تمامی خاک و مو را جمع کند. به علاوه، قابلیت «شاتر خودکار» نیز باعث می‌شود در زمان رسیدن به نزدیکی دیوار، مانعی جلوی پراکنده شدن خاک را گرفته و لبه‌ها بیشتر تمیز شوند.

سیستم منحصربه‌فرد این جاروی خود تمیزکننده تا حد زیادی میزان خاک و موی گیر کرده در رشته‌های جارو را کاهش می‌دهد. این روش موجب می‌شود خاکروبه در مرکز جارو جمع شده و انتقال آن به سطل آشغال راحت‌تر شود و نیاز به تعمیرات دستگاه نیز کاهش پیدا کند.

این مدل مجهز به چند قابلیت هوشمند است که امکان فعالیت خودکار دستگاه را فراهم می‌کنند. با قابلیت‌های Visionary Mapping Plus و FullView Sensor 2.0، این دستگاه مسیرهای خانه را نقشه‌برداری کرده و به خاطر می‌سپارد. به این ترتیب تمیزکاری را بهتر انجام می‌دهد و می‌تواند در آینده خود را روی سطوح هدایت کرده و در عین حال مسیر خود را حول موانع یا اجسام کوچک (کمتر از ۱۰ میلی‌متر) نیز تشخیص دهد. قابلیت کنترل هوشمند برق دستگاه هم امکان تنظیم خودکار میزان مکش و بهینه‌سازی عملکردهای تمیزکاری را بر اساس نوع سطح فراهم می‌کند؛ به عنوان مثال وقتی دستگاه از سطح چوبی به فرش یا موکت می‌رود، موتور میزان مکش را متناسب با آن تنظیم خواهد کرد.

همانند بسیاری از دستگاه‌های خانگی سامسونگ، این جاروبرقی نیز امکان اتصال به اینترنت اشیا را دارد و با یک برنامه به صورت کامل از راه دور قابل کنترل است. با استفاده از یک گوشی هوشمند، کاربر می‌تواند دستگاه را روشن یا خاموش کرده، برنامه‌ی تمیزکاری به آن بدهد و سابقه‌ی تمیزکاری آن را نیز بررسی کند. به علاوه، جاروبرقی سامسونگ Powerbot VR7000 با برنامه‌ی Amazon Echo سازگار است و کاربر می‌تواند با فرمان‌های صوتی آن را کنترل کند.

این دستگاه متناسب با نیازهای تمیزکاری خانواده‌های پرمشغله‌ی امروزی عمل می‌کند. تنها کافیست آن را تنظیم و کارش را تماشا کنید. قابلیت مسیریابی و حسگرهای این مدل در کنار طراحی زیبا و قدرت مکش بالا، انجام کار توسط آن را تضمین می‌کند.

کارابان وب
نویسنده

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *