نسخه‌ی جدید 1password قابلیت اسکن اثر انگشت دارد

نسخه‌ی جدید 1password قابلیت اسکن اثر انگشت دارد
دستگاه کنترل تردد کارابان

نسخه‌ی جدید اپلیکیشن ۱password در سیستم عامل‌های اندروید (Android)، قابلیت اسکن اثر انگشت را به عنوان رمز عبور برای کاربرانش پشتیبانی می‌کند.

از امروز در صورتی که ۱password را به نسخه‌ی ۶.۰ به روز کنید، متوجه می‌شوید که نسخه‌ی جدید این اپ، تغییر مهمی نسبت به قبل کرده است؛ هم ظاهر و رابط کاربری آن به شکل قابل توجهی عوض شده و باید گفت که جذاب‌تر از قبل شده است، و هم این‌که اسکن اثر انگشت را به عنوان رمز عبور پشتیبانی می‌کند.

کاربرد کلی این اپلیکیشن برای انتخاب و ذخیره‌ی رمزهای مطمئن روی سرویس‌هایی است که کاربر از آن‌ها استفاده می‌کند. افزوده شدن قابلیت اسکن اثر انگشت می‌تواند کاربری از این اپ را بسیار راحت‌تر کند. کاربرانی که از این اپلیکیشن روی دستگاه‌های اندرویدشان استفاده می‌کنند، می‌دانند که چه‌قدر به خاطر سپردن و هربار نوشتن رمز عبور مشکل خواهد بود؛ به خصوص اگر رمز عبور طولانی هم باشد. اما حالا قابلیت اسکن اثر انگشت فراهم شده که هم امنیت بالاتری دارد و هم ساده‌تر است.

البته باید اندروید مارشمالو (Marshmallow) روی گوشی نصب باشد که آن هم اسکن اثر انگشت را پشتیبانی می‌کند. پس مسلما گوشی‌هایی که نسخه‌ی قدیمی‌تر اندروید را دارند، شامل این امکان به‌روزرسانی نمی‌شوند.

همچنین نسخه‌ی جدید این اپ قابلیت به اشتراک گذاری رمز عبور بین چند کاربر را هم دارد.

فایل دانلود اپلیکیشن ۱password روی گوگل پلی به صورت رایگان در دسترس است.

کارابان وب
نویسنده

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *