موتورولا با گجت Connect Coin به حفظ لوازم ضروریتان کمک می کند

موتورولا با گجت Connect Coin به حفظ لوازم ضروریتان کمک می کند
دستگاه کنترل تردد کارابان

کمپانی موتورولا گجت جانبی کوچکی به نام KeyLink را معرفی کرد که با نرم افزار Connect موتورولا همخوان می‌شد و برای یافتن کلیدها، موبایل و سایر لوازم مهم زندگی به شخص یاری می‌رساند. حال گجت جدیدی تحت عنوان Connect Coin معرفی کرده است. این سکه‌ی هوشمند که از تکنولوژی بلوتوث نسخه ۴ کم مصرف بهره می‌برد، به باتری یک ساله مجهز بوده و شامل ردیاب GPS می‌شود. این دیوایس نیز توانایی یافتن تلفن هوشمند، کلیدها و غیره را دارد.

موتورولا برای جلوگیری از پیغام‌های هشداردهنده ناخواسته یا مزاحم، قابلیتی به نام Safe Zone تدارک دیده که البته فقط به هنگام برقراری اتصال wi-fi فعال می‌شود. علاوه بر این Coin با تعبیه چند دکمه کاربردی توانایی تبدیل شدن به ریموت دوربین موبایل شما، یا کنترل موسیقی در حال پخش را داشته و در شرایط ضروری سیگنال SOS برای دوستان یا نیروهای اورژانسی محدوده ارسال می‌نماید.

Connect Coin گجت جدید موتورولا در رنگ‌های مختلف و نخست در کشورهای آسیایی عرضه خواهد شد و توانایی اتصال به سیستم عامل‌های iOS و اندروید را داشته و برای برقراری ارتباط با آن می‌بایست نرم افزار Hubble را روی دستگاه هوشمند خود نصب کنید.

کارابان وب
نویسنده

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *