شرکت مایکروسافت آنتی ویروس microsoft windows defender را برای نسخه مک ارائه می دهد.

شرکت مایکروسافت آنتی ویروس  microsoft windows defender را برای نسخه مک ارائه می دهد.
دستگاه کنترل تردد کارابان

شرکت مایکروسافت در حال ارائه آنتی ویروس خود برای سیستم عامل مک است .این غول نرم افزاری این نسخه که تحت عنوان microsof windows defender ارائه می شود را تحت عنوان  نسخه پیشرفته خود به نام Advanced threat protection ارائه می دهد.

از جمله قابلیت های این آنتی ویروس قابلیت full scan و custom scan و همچنین داشتن قابلیت quick scan برای اسکن کردن سریع می توان اشاره کرد .در حال حاضر یک نسخه محدود تحت عنوان buisiness آماده شده و قابل ارائه می باشد و برروی نسخه های ویندوز و مک قابل نصب می باشد. مایکروسافت قابلیت آپدیت اتوماتیک را برای این نسخه از آنتی ویروس ارائه کرده که کاربران بتوانند بدون مشکل این نسخه از آنتی ویروس را آپدیت کنند و تمام ویروس ها و بدافزار ها یا هر نوع تهدیدی را شناسایی کرده و با آن ها مقابله کنند. این نسخه از آنتی ویروس برای نسخه های macOS Mojave ، macOS high Sirra ، macOS Sierra قابل نصب کردن می باشد.

در حال حاضر نسخه ای که در اختیار کاربران مک قرار گرفته است نسخه buisiness است و اینکه آیا مایکروسافت نسخه مخصوص تمامی کاربران ارائه دهد در حاله ای از ابهام قرار دارد ولی باید منتظر نسخه advance مخصوص کاربران عادی باشیم.

کارابان وب
نویسنده

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *