Vitastiq2، گجتی برای اندازه گیری آسان ویتامین ها و مواد معدنی بدن در تمام اوقات

Vitastiq2، گجتی برای اندازه گیری آسان ویتامین ها و مواد معدنی بدن در تمام اوقات
دستگاه کنترل تردد کارابان

Vitastiq2 گجتی‌ست که می‌تواند شما را از میزان ویتامین ها، مواد غذایی و معدنی موجود در بدنتان آگاه کند. این گجت با جذب سرمایه ای بیش از ۵ برابر میزان مورد نیازش به زودی مراحل تولید خود را پشت سر خواهد گذاشت.Vitastiq2 به شما کمک می‌کند بدانید که میزان کدام ویتامین ها و مواد معدنی در بدن شما پایین، بالا و یا مناسب است. با استفاده از این گجت می‌توانید سطح مواد مغذی و تعادل آنها در بدنتان را به صورت مرتب بررسی و کنترل کنید.

قابلیت های گجت هوشمند Vitastiq2 برای اندازه‌گیری مواد معدنی و ویتامین های بدن

Vitastiq2 علاوه بر اندازه گیری میزان مواد معدنی و ویتامین های بدن، با توجه به اطلاعاتی که از بدن شما به دست می‌آورد توصیه هایی برای انتخاب مواد غذایی مناسب به منظور بهبود وضعیت تعادل بدنتان ارائه می‌دهد.

اپلیکیشن Vitastiq که بر روی گوشی کاربر نصب خواهد شد، خوانش ها و اطلاعات قبلی به دست آمده را به طور مرتب ذخیره کرده و مورد ارزیابی قرار می‌دهد و کاربر را از ارتباط میان وضعیت فعلی بدن و ویتامین یا ماده معدنی ای خاص آگاه می‌سازد.با استفاده مرتب از گجت Vitastiq قادر خواهید بود روند کلی تغذیه خود را بررسی کنید و دیدی وسیعتر نسبت به وضعیت مواد معدنی بدنتان داشته باشید.

نحوه استفاده از گجت Vitastiq
برای اندازه‌گیری ویتامین ها و مواد معدنی بدنتان با استفاده از گجت Vitastiq ابتدا لازم است اپلیکیشن مخصوص آن را که در دو نسخه اندروید و آی او اس ارائه شده است، راه اندازی کنید. پروفایل شخصی خودتان را بسازید و هر تعداد دیگری پروفایل که برای اعضای خانواده و نزدیکانتان نیاز دارید ایجاد کنید. یکی از قالب های آماده موجود در برنامه را انتخاب نموده و یا قالب دلخواهتان را بسازید، سپس اندازه گیری را شروع کنید. این را در نظر داشته باشید که تمام دستورالعمل‌های کار با Vitastiq، به صورت نوشتاری و ویدئویی در خود اپلیکیشن موجود است.

پیدا کردن و مشخص نمودن نقطه اندازه گیری مناسب برای Vitastiq
محل دقیق اندازه‌گیری و محدوده‌ای به شعاع ۳ تا ۵ میلی متری در اطراف آن را می‌توان به صورتی که در تصویر نشان داده شده پیدا کرد. نوک دستگاه را باید به آهستگی و با دقت در این محدوده حرکت داد تا بالاترین مقدار به نمایش درآید (میزان صحیح، بالاترین میزان است). برای دست یافتن به بهترین و دقیق ترین نتیجه می‌توانید سر دستگاه Vitastiq را پیش از استفاده کمی مرطوب نمایید.

نحوه عملکرد تکنولوژی گجت Vitastiq
Vitastiq رابطه بین شرایط بدن و ماده غذایی خاصی را بررسی و کنترل می‌کند که تکنولوژی آن بر اساس متد “Electro-acupuncture” دکتر رینهارد‌ول (Reinhard Voll) است. با استفاده از این متد، دستگاه مقاومت الکتریکی پوست را در نقطه اندازه گیری به نسبت نقطه مرجع (که هنگام تنظیمات و کالیبراسیون تعیین می‌شود) می‌سنجد.

داروسازان، متخصصان تغذیه و بسیاری از کارشناسان دیگر، دهه هاست از این متد برای اندازه گیری هرگونه عدم توازنی در بدن انسان استفاده می‌کنند و تا به حال تنها دستگاه های حجیم و آنالوگ برای انجام این کار در دسترسشان قرار داشته است. اما Vitastiq با تلفیق این شیوه شناخته شده و تکنولوژی مدرن علاوه بر آسان ساختن این کار به راحتی در دسترس تمام افراد خواهد بود.

گجت Vitastiq کدام ویتامین ها و مواد معدنی را اندازه گیری می‌کند

این گجت هوشمند و بسیار کارآمد قادر به اندازه گیری تعداد بسیار بالایی از ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن است، این قابلیت شامل اندازه گیری موارد زیر می‌باشد:

بیوتین (Biotin) – ویتامین C – منیزیوم – ویتامین B1 – ویتامین B2 – روی – سلنیوم (Selenium) – ویتامین B6 – ویتامین E – فولیک اسید – کروم – ویتامین A – گلوکوزامین – ویتامین B12 – منگنز – ویتامین B3 – امگا ۳ و ۶ – ویتامین B5 – ویتامین D – کلسیم – پتاسیم – سدیم – ید – آهن – پپسین (Pepsin) – هموگلوبین – کوآنزیم Q10 – مس – صفرا – پروتئین

کارابان وب
نویسنده

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *