نسخه جدید اپلیکیشن Google Photo با امکانات جدید

نسخه جدید اپلیکیشن Google Photo با امکانات جدید
دستگاه کنترل تردد کارابان

گوگل علاوه بر انتشار اپلیکیشن PhotoScan برای iOS و اندروید، نسخه جدیدی از اپلیکیشن Google Photo را نیز منتشر کرد که از ویژگی‌های جدیدی نسبت به نسخه‌های قبلی برخوردار است و اعلام کرده است که این نسخه جدید برای دانلود در اختیار کاربران قرار گرفته است. در این نسخه جدید ابزار بیشتری برای ویرایش تصاویر در اختیار کاربران قرار داده شده است و یکی از قابلیت‌های اپلیکیشن تحت عنوان Auto enhancement یا بهبود خودکار کیفیت تصویر، نیز پیشرفت داشته است.

گوگل علاوه بر اینکه اپلیکیشن PhotoScan را برای هر دو سیستم‌عامل اندروید و iOS عرضه کرده است، نسخه جدیدی از اپلیکیشن Google Photo را نیز با ویژگی‌های جدید کاربردی برای هر دو سیستم‌عامل منتشر کرده است که ابزار بیشتری را برای ویرایش کردن در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

در نسخه جدید این اپلیکیشن، ویژگی‌های پیشرفته جدیدی برای کنترل رنگ و نور تصاویر در اختیار کاربران قرار گرفته است که کاربران با استفاده از آن‌ها می‌توانند تغییرات زیادی در تصاویر انجام دهد. این ویژگی‌ها شامل shadows (ایجاد تغییراتی در سایه‌های تصاویر) Warmth (ایجاد تغییراتی در گرمی رنگ‌ها) و highlights (پرنورتر کردن برخی از نقاط تصویر) می‌شود. در ضمن در صورتی که رنگ آبی آسمان یا دریا، رنگ غالب در تصاویر باشد، کاربران می‌توانند با استفاده از ویژگی Deep Blue تغییراتی را در این رنگ ایجاد کنید و آن را ویرایش کنید.

نسخه جدید این اپلیکیشن دارای چندین افکت تصویری مختلف است که کاربران می‌توانند بر اساس تصاویر مختلف و میزان روشنایی آن‌ها، از افکت‌های مختلفی استفاده کنند. همچنین کاربران می‌توانند در افکت‌های مختلف میزان تیرگی، روشنایی، اشباع و گرمی رنگ‌ها را تغییر دهند. این افکت‌های مختلف با استفاده از یک هوش مصنوعی جدید طراحی شده‌اند که می‌تواند تغییرات مختلفی در تصویر ایجاد کند؛ بنابراین کاربر می‌تواند بهترین حالت را مطابق با میل خود انتخاب کند.

تغییر بزرگ دیگری که در جدیدترین نسخه این اپلیکیشن صورت گرفته است، بهتر شدن ویژگی auto enhancement است. شما می‌توانید پس از انتخاب تصویر خود و لمس کردن آیکون قلم و در نهایت انتخاب افکت Auto در زیر تصویر، کیفیت آن را به صورت خودکار افزایش دهید. به محض اینکه از این ویژگی استفاده کردید متوجه می‌شوید که کیفیت تصویر به میزان قابل توجهی افزایش پیدا می‌کند و چنین بهبودی در میزان کیفیت تصویر تنها با استفاده از اپلیکیشن‌های ویرایش حرفه‌ای و ابزاری برای توازن میزان نور و اشباع رنگ تصاویر، حاصل می‌شود.

کارابان وب
نویسنده

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *