گجتی برای تعیین نمره عینک با گوشی هوشمند

گجتی برای تعیین نمره عینک با گوشی هوشمند
دستگاه کنترل تردد کارابان

بسیاری از کسانی که بیشتر از چشم هایشان استفاده می‌کنند از جمله برنامه نویسان، افرادی که بیشتر پشت سیستم‌های کامپیوتری می‌نشینند، از افرادی هستند که از عینک استفاده می‌نمایند. از این رو دانستن نمره عینک برای این افراد یکی از جذابترین موضوعات است که بدانند نمره عینکشان افزایش یافته یا خیر.

حال دستگاهی را برای شما معرفی خواهیم کرد که مانند دستگاه‌های اپتومتری نمره عینک شما را تعیین می‌نمایند. به کمک این دستگاه می‌توانید از گوشی هوشمند خود برای یافتن نمره عینکتان استفاده نمایید. این گجت که در نمایشگاه CES 2017 رونمایی خواهد شد؛ معرفی می‌گردد. شما با پرداخت تنها ۳۹ دلار می‌توانید این دستگاه هوشمند را داشته باشید. از آن برای تست اندازه چشمتان استفاده نمایید.

گجت هوشمند شامل سخت‌ افزاری است که روی گوشی هوشمند اندرویدی شما قرار می‌گیرد و با اپلیکیشن نصب‌ شده بر روی گوشی هوشمند کار می‌‌کند. این گجت هوشمند به شما بین ۵ تا ۴۰ امتیاز می‌‌دهد و روی عدد تعریف‌ شده به شما پیشنهاد می‌کند که از چه شماره عینکی استفاده نمایید و این دقیقاً کاری است که یک بینایی‌‌سنج در مراکز درمانی برای شما ارائه می‌نمایند.

کارابان وب
نویسنده

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *