شرکت Hygear طناب هوشمند ساخت

شرکت Hygear  طناب هوشمند ساخت
دستگاه کنترل تردد کارابان

یک شرکت سازنده ابزار های تناسب اندام هوشمند، طناب هوشمندی ساخته که می تواند با برنامه همگام شود و فعالیت ورزشی شما را ردیابی کند.شرکت Hygear سازنده ابزار های تناسب اندام (Fitness) هوشمند که در سال ۲۰۲۰ راه اندازی شد، یک طناب پرش هوشمند را معرفی کرده است که میتواند بازخورد در زمان واقعی را به کاربران ارائه دهد.

این طناب هوشمند که Hyrope نام دارد، میتواند با برنامه رسمی این شرکت همگام شود تا تعداد پرش ها، سرعت و سوزاندن کالری کاربر را ردیابی کند. برنامه Hygear تمرینات تعاملی را که میتوانند براساس اهداف تناسب اندام دنبال شوند، انتخاب می کند و از فناوری هوش مصنوعی برای تنظیم آنها، بر اساس عملکرد واقعی استفاده می کند.

تمرینات بدنسازی با طناب هوشمند در خانه

در حالی که در ماه های اخیر و پس از، از بین رفتن محدودیت های ویروس کرونا، سالن های بدنسازی (Bodybuilding) مجدداً شروع بکار کرده اند، امکان دارد برخی هنوز ورزش در خانه های خود را ادامه دهند. بسیاری از مردم در طول همه گیری دستگاه های گران قیمتی را خریداری کردند و امکان دارد به اشتراک های روزافزون تناسب اندام دیجیتال در خارج از کشور عادت کرده اند و تمرینات خود را از این طریق و به صورت ویدئویی دنبال کنند.

طناب Hyrope ممکن است کمی دیر به بازی رسیده باشد، اما هنوز هم میتواند مخاطبان خود را در بین کسانی پیدا کند که اکنون تمرین در خانه را ترجیح می‌دهند یا کسانی که فقط یک ابزار ورزشی مفید می خواهند تا بتوانند در هر کجا که بخواهند استفاده کنند.

این شرکت می گوید که معرفی Hyrope را انتخاب کرده است ، زیرا ” آمیختن کاردیو با تمرینات قدرتی یکی از بهترین و موثرترین روش ها برای سوزاندن کالری برای کاهش وزن است” و پرش با طناب” فعالیت قلبی عالی است که میتواند در فضای محدود نیز انجام شود.” Hyrope اکنون با قیمت ۳۹ دلار برای پیش فروش در دسترس است و همراه با خود دستگاه، یک سال عضویت در برنامه Hygear را نیز ارائه می دهد.

کارابان وب
نویسنده

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *