تجربه ای متفاوت از تایپ کردن با کیبورد پوشیدنی Tap Strap

تجربه ای متفاوت از تایپ کردن با کیبورد پوشیدنی Tap Strap
دستگاه کنترل تردد کارابان

چیزی شبیه به یک پنجه بوکس لاستیکی را تصور کنید که با در دست کردن آن بتوانید در موبایل یا رایانه خود به تایپ نمودن مشغول شوید؛ این همان تجربه ای است که کیبورد پوشیدنی و بی سیم Tap Strap برای شما فراهم می آورد. سنسورهای تعبیه شده در این صفحه کلید خاص، می توانند حرکات انگشتان شما را به حروف و کلمات ترجمه کنند.

در مجموع برای یک دست ۳۱ نوع تپ کردن مختلف وجود دارد، ضمن اینکه کار با Tap Strap نیاز به کمی تمرین و مهارت خواهد داشت. اما پس از آن تایپ حروف با دقت ۹۹ درصدی به انجام خواهد رسید. این ابزارِ تایپ یک دستی، به همراه یک سیستم کارآمد پیش بینی کلمات و اصلاح غلط های املائی، سرعت بسیار بالایی را در نوشتن برایتان فراهم می کند. علاوه بر اینها در همه حال یک دست آزاد برای انجام کارهای دیگر خواهید داشت.

شاید Tap Strap آنقدرها برای دارندگان تلفن های هوشمند ضروری نباشد، اما به طور قطع چنین کیبورد پوشیدنیِ عجیبی همان چیزی است که ابزارهای واقعیت مجازی و حتی ساعت های هوشمند نیازمندش هستند. تجربه نشان داده که یکی از مهمترین فاکتورها برای تایپ سریع و راحت، امکان لمس ابزار تایپ است. شاید به همین دلیل است که کیبوردهای ردیابی کننده حرکات انگشتان از طریق لیزر و تکنولوژی های مشابه، آنقدرها به کار تایپ کننده های حرفه ای نمی آیند.

کارابان وب
نویسنده

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *