دیدن محتویات درون بسته بدون بازکردن با اپلیکیشن جدید آمازون

دیدن محتویات درون بسته بدون بازکردن با اپلیکیشن جدید آمازون
دستگاه کنترل تردد کارابان

فروشگاه آمازون به‌روزرسانی جدیدی برای اپلیکیشن گوشی‌های آیفون ارائه داده که به شما امکان می‌دهد درون بسته دریافتی خود را بدون باز کردن آن مشاهده کنید. شرکت آمازون با ارائه دادن تخفیفات چشمگیر در محصولاتش، سهم بزرگی را از این خرید‌ها کسب کرده است و هر سال نیز نسبت به سال قبل پیشرفت بیشتری را تجربه می‌کند. اما امسال آمازون علاوه بر ارائه این تخفیفات فوق‌العاده، اپلیکیشن iOS خود را با قابلیت جدیدی به‌روز کرده است. این قابلیت به صاحبان گوشی‌های آیفون اجازه می‌دهد تا بدون باز کردن جعبه، محتویات درون آن را مشاهده کنند که برای سفارش هدیه بسیار عالی است. این قابلیت جدید Package X Ray نام داشته و بسیار جالب است.

Package X Ray به شما اجازه می‌دهد تا با استفاده از آیفون خود، بسته دریافتی را اسکن کرده و بدون باز کردنش از محتویات داخل آن آگاه شوید. این بهترین زمان برای معرفی چنین قابلیتی از طرف آمازون محسوب می‌شود. برای استفاده از Package X Ray، کافی‌ست اپلیکیشن Amazon را روی آیفون اجرا کرده و پس از لمس آیکون دوربین، گزینه Package X Ray را انتخاب کنید. سپس بار کد موجود روی جعبه دریافتی از آمازون را در کادر قرار دهید. پس از این که اسکن بار کد با موفقیت انجام شود، یک صفحه روی گوشی به نمایش در می‌آید و هر چیزی که درون بسته وجود دارد را به شما نشان می‌دهد. اگر کالا‌های مختلفی درون یک بسته وجود داشته باشد، اپلیکیشن به شما اجازه می‌دهد که هر کدام را جداگانه انتخاب کرده و اطلاعات کامل آن مثل قیمت، زمان سفارش و دیگر موارد را مشاهده کنید.

ممکن است برخی افراد از نقض حریم شخصی خود و مشاهده محتویات بسته‌های آنان توسط دیگران نگران شوند. اما آمازون برای این مشکل هم راه حلی اندیشیده است. این شرکت در فیلمی که برای معرفی این قابلیت در یوتیوب منتشر کرده، اعلام کرده است که شما نمی‌توانید محتویات بسته‌هایی که متعلق خودتان نیست را مشاهده نمایید. هنوز مشخص نیست که آیا فقط خریدار می‌تواند مواد داخل بسته را مشاهده کند و یا افراد دیگری که به حساب کاربری آن شخص متصل هستند نیز می‌توانند این کار را انجام دهند یا خیر، ولی قطعا افراد غریبه نمی توانند از محتویات داخل بسته آگاه شوند.

این به روز رسانی مدتی است که عرضه شده و در صورتی که شما هنوز آن را دریافت نکرده‌اید، به زودی در دسترس شما نیز قرار می‌گیرد.

کارابان وب
نویسنده

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *